24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI
 
          24 Kasım Öğretmenler Günü  ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk´e "Başöğretmenlik" verilişinin 89. yıl dönümü ilçemizde çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 Saat 11.30’da Atatürk Anıtı önünde Saygı Duruşu gerçekleştirildi ve İstiklal Marşımız okundu. İlçe  Milli Eğitim Müdürü Nuray ESEROĞLU tüm okul ve kurum müdürlükler adına Atatürk Anıtına Çelenk sundu.
 
          24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı daha sonra Kemer İlkokul Konferans Salonu’nda devam etti. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur KÖROĞLU, Belediye Başkanı Sayın Durmuş ERDEM, Daire Amirleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve veliler katıldı.
 
          Kemer İlkokul Konferans Salonu’ndaki programda görevde olan en genç öğretmen sıfatıyla Kemer İlkokulu Bilgisayar Öğretmeni Merve DEMİR, görevde olan en tecrübeli öğretmen sıfatıyla Mikail YILMAZ, birer konuşma yaptı. Öğretmenler günü anısına hazırlanan videonun gösterimi yapıldı. Öğretmenler Günü ile ilgili şiirler okunduktan sonra Kemer Ortaokulu Sınıf Öğretmeni Onur ULUÇTAN, solo şarkılar seslendirdi.
 
          İlçemiz Kemer İlkokulu Konferans Salonunda düzenlenen programda günün anlam ve önemi adına Kemer Belediye Başkanı Durmuş ERDEM ‘in konuşmasının ardından İlçe Kaymakamımız Uğur KÖROĞLU, Öğretmenler Günü ile ilgili bir konuşma yaptı. Akabinde “Öğretmenler Günü” kutlama programı sona erdi.